حوزه های صنعتـــی
حوزه های صنعتـــی
مشاهده خبر

بررسی بازار نانوپوشش کربن شبه الماس یا DLC

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ تعداد بازدید : ۱۲۰۲
تعداد رای : ۰
این گزارش به بررسی بازار نانوپوشش DLC در سطح جهانی می‎پردازد و پیش‎بینی کلی در خصوص این نانوپوشش و میزان عرضه و تقاضای آن طی سال‎های آتی ارائه خواهد داد. همچنین چالش‎هایی که صنعتگران در خصوص عرضه این پوشش با آن مواجه شده‎اند نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
پوشش کربن شبه الماس به‎عنوان یکی از پرکاربردترین انواع نانوپوشش‎ها، بسیار مورد توجه صنعتگران در حوزه‎های مختلف صنعتی‎ست. دراین گزارش به بررسی  توسعه این پوشش در بخش‎بندی‎های مختلف پرداخته خواهد شد و همچنین انواع چالش‎ها نیز بررسی می‎شوند. 

filereader.php?p1=main_10a7cdd970fe135cf

بازار جهانی پوشش کربن شبه الماس دارای تولیدکنندگانی کلیدی مانند شرکت‎های زیر ا‎ست:
CemeCon
 IHI Group
 Oerlikon Balzers
 Morgan Advanced Materials
 Stararc Coating
 Techmetals
Acree Technologies
 Creating Nano Technologies
 Miba Group (Teer Coatings)
 Calico Coatings 
 IBC Coatings Technologies
پوشش کربن شبه الماس بسته به نوع استفاده آن به دو دسته پوشش‎های بدون هیدروژن و هدروژنه شده DLC تقسیم می‎شوند. با توجه به تقاضای بازار در حال حاضر، پوشش کربن شبه الماس بیشتر در دو حوزه خودرو و ابزار-قطعات توسعه یافته است. 

تحقیقات نشان می‎دهد این پوشش بیشترین بازار را در مناطق امریکای شمالی، به‎طور عمده ایالات متحده امریکا، کانادا و مکزیک دارد. این پوشش در مناطق آسیا و اقیانوس آرام دارای بازاری روبه رشد است. همچنین این بازار در اروپا وکشورهایی مثل آلمان، فرانسه، انگلستان، روسیه و ایتالیا بیشتر رواج دارد. 


نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)

نظرات

0 0

مهاجر - ‏۱۳۹۶/۰۶/۱۹

ضمن تشکر ازاطلاع رسانی شما لطفا راهنمایی بفرمایید اگر کسی بخواهد خط این نوع پوشش دهی را راه اندازی کند حداقل چقدر سرمایه و فضای کارگاهی نیاز دارد. ممنون

پاسخ