حوزه های صنعتـــی
حوزه های صنعتـــی
مشاهده خبر

جهان خود را زیباتر کنید؛ نانوپوشش‎های تزئینی

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ تعداد بازدید : ۴۱۴
تعداد رای : ۰
دستگاه ساخت شرکت HCVAC قادر به تولید نانوپوشش‎هایی تزئینی در رنگ‎های متنوع و باکیفیت است. همین عوامل موجب پیشرفت در سطح گشترده بین‎المللی و صادرات به کشورهای اروپایی و آمریکایی شده است.

سیستم پوشش‎دهی محافظ PVD برای ورقه‎های فولادزنگ نزن طراحی شده است تا پوششی تزئینی با تکنیک یون‎سازی تهیه شود. لایه یون‎سازی دارای بافت واقعی فلزی‎ست که با پوشش شیمیایی بسیار متفاوت است. مزیت بارز این پوشش بی‎ضرر و غیرسمی بودن آن برای طبیعت است.  دستگاه پوشش‎دهی ساخته شده توسط شرکت چینی ‎HCVAC، دارای ویژگی‎هایی نظیر نرخ رسوب سریع، نرخ یونیزاسیون بالا، انرژی یون بزرگ، عملیات آسان، هزینه کم و ظرفیت تولید بالا می‎باشد. از این دستگاه می‎توان برای پوشش‎دهی فیلم‎های فلزی، نیترید تیتانیوم، کاربید تیتانیوم و نیترید زیرکونیوم، نیترید کروم و تیتانیوم، نیکل، کروم، مس و دیگر ترکیبات، فیلم‎های چند لایه فوق‎سخت، فیلم‎های تیتانیوم دوپ شده با نیتروژن و فیلم‎های آلیاژی و نیز در یک زمان کوتاه برای تکمیل تمام فرآیند ماشین‎کاری استفاده کرد. همین امر آن را به یک دستگاه پوشش‎دهی چندمنظوره بسیار کارآمد تبدیل می‎کند.

این دستگاه قادر است سه ورق با ابعاد 1500*4000 میلی‎متر را به‎طور همزمان پوشش دهد. رنگ‎هایی که این دستگاه قادر به انجام آن‎هاست طلایی، نقره‎ای، سیاه و سفید، قرمزطلایی، قهوه‎ای، هفت‎رنگ، آبی و دیگر رنگ‎های دکوراتیو دیگر است. این پوشش‎ها برای استفاده‎های گسترده  فلزات در مبلمان، چراغ، سخت افزار، قطعات خودرو و هواپیما و دیگر به‎کار می‎رود.

 

filereader.php?p1=main_cfcd208495d565ef6

filereader.php?p1=main_c4ca4238a0b923820

filereader.php?p1=main_eccbc87e4b5ce2fe2

 

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)