حوزه های صنعتـــی
حوزه های صنعتـــی
مشاهده خبر

رویداد ارائه فناوری با موضوع"ارائه فناوری‌های شرکت صنایع الکترواپتیک اصفهان (صاپا)"

رویداد ارائه فناوری
تاریخ خبر : ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ تعداد بازدید : ۳۸۶۴
تعداد رای : ۰
دومین رویداد ارائه فناوری سال 1400، با موضوع"ارائه فناوری‌های شرکت صنایع الکترواپتیک اصفهان (صاپا)" در تاریخ 11 خرداد ماه به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار شد.

واحد امور کارگزاران شبکه تبادل فناوری به منظور ارتباط بهتر کارگزاران تبادل فناوری و شرکت‌های عرضه‌کننده فناوری (فناوران)، سلسله رویدادهای ارائه‌های فناورانه، با عنوان "سه‌شنبه‌های فناورانه" برگزار می‌کند. دومین سه‌شنبه فناورانه سال 1400، با ارائه فناوری‌های شرکت صنایع الکترواپتیک اصفهان (صاپا) به دو صورت حضوری و آنلاین در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار شد. در این رویداد نماینده این شرکت، به ارائه توضیحاتی درباره دستاوردهای فناورانه و نوآورانه، توانمندی‌های تحقیق و توسعه‌ای و تجهیزات آزمایشگاهی به روز شرکت صاپا که جزء آزمایشگاه‌های مرجع می‌باشد، پرداخت.

 

این شرکت در زمینه‌های فوتونیک، تجهیزات پزشکی، نیمه‌هادی، لیزر، هوشمند، اپترونیک، شیشه های معدنی و پلیمری، سرامیک های پیشرفته و دمابالا، تجهیزات مرتبط با اشعه ایکس و ردیاب از شرکت‌های پیشرو در کشور می‌باشد. لازم به ذکر است، شرکت صاپا، دارای 18 اختراع ثبت شده بوده و واحد نمونه کیفی در سطح ملی در سال‌های 1386، 1390 و 1394 و هم‌چنین واحد صادرکننده نمونه ملی در سال 1391 می‌باشد. این واحد تحقیق و توسعه‌ای دارای 3 محصول با تاییدیه نانومقیاس و 2 محصول با تاییدیه آزمایشی است.


شایان ذکر است اولین رویداد ارائه فناورانه سال 1400 با موضوع " ارائه فناوری‌های شرکت تولیدی و صنعتی گوهرفام" در تاریخ 27 اردیبهشت ماه برگزار شده بود.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code